درباره شرکت کوشش کالا بهار

درباره شرکت کوشش کالا بهار

شركت پوشش كالا بهار در سال 75 ودر زميني به مساحت 2400 متر مربع وپس از يك سلسله مطالعات و بررسي هاي اقتصادي ، فني و مكان سنجي ،در شهرك صنعتي اشتهارد و با هدف توليد محصولات پلاستوفوم ساخته شد،و به سرعت جاي خود را در صنايع مختلف باز نمود.

 

 

 

اين شركت طي ساليان اخير و با گسترش فعاليتها و تلاش واحد تحقيق و توسعه در بهبود كيفيت و تنوع محصولات پيشرفت چشمگيري داشته است . واحد ت.لید این شرکت مجهز به انواع دستگاههای اتوماتيک ، نطمه اتوماتیک و دستی با بالاترين کيفيت توليد انواع محصولات یونوليتي می باشد

 

           

در حوزه طراحي و ساخت قالبهاي پلاستوفوم نيز اين شركت نه تنها به خود كفايي رسيده ، بلكه ديگر شركتها را نيز از اين خدمات بهره مند مينمايد واماده طراحي و ساخت قالب با بهترين كيفيت و نازلترين قيمت ودر كوتاهترين زمان ممكن براي ساير شركتها و كارخانجات ميباشد .

          

شركت پوشش كالا از سال 85 ودر فاز جديدي از توسعه و تنوع محصولات اقدام به توليد انواع محصولات كشاورزي  نظير سيني هاي نشاء ، جعبه هاي ميوه و...نمود.

اين محصولات(سيني هاي نشاء) در ابعاد مختلف و با توجه به نوع محصول وسفارش مشتري توليد و عرضه ميشود و قابليت نگهداري نشاء محصولات كشاورزي را تا مرحله انتقال به زمين زراعي دارا ميباشد.

پلاستوفوم کشاورزی

ما بر اين باوريم كه در  پيشرفت، بهبود مستمر كيفيت وتوسعه و تنوع محصولات ،همواره پيشرو باشيم  ودر انجام اين مهم همواره پذيراي نقدها و مطالبات به حق مشتريان عزيز بوده و هستيم و در اين راستا دست شما را به گرمي ميفشاريم.